All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Nowy produkt w ofercie
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
CPV
 • Więcej Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 39

Świat plastyki

Świat plastyki – kolorowe akcesoria dla rysowników i nie tylko

Lubujesz się w rysunkowych dziełach? A może Twoje dziecko wykazuje talent artystyczny? Chcąc tworzyć wyjątkowe prace, warto mieć na uwadze najlepszej jakości przedmioty w postaci kredek ołówkowych, akwarelowych, a także szereg innych akcesoriów. Wszystkie z nich zgromadziliśmy w jednym miejscu. Wejdź zatem w świat plastyki i daj się ponieść magii kolorów!

Świat plastyki dla dzieci

Świat plastyki to prawdziwy raj dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki w nauce pisania i rysowania. W tym przypadku warto skupić uwagę na zmywalnych flamastrach z antypoślizgową obudową. Dzięki niej są wygodne w użytkowaniu. Wykorzystują też tusz na bazie wody łatwy do zmycia ze skóry. To ważne, gdy małe pociechy kolorują z rozmachem, dając upust swojej kreatywności. Ogromną frajdą dla maluchów jest również malowanie palcami, co umożliwiają specjalne farby. Oczywiście to tylko przykładowe propozycje dla młodych artystów. Sprawdź wszystkie i dopasuj je upodobań dziecka.

Świat plastyki dla osób dorosłych

Świat plastyki to także miejsce dla dorosłych. Nie brakuje w nim propozycji dla najbardziej wymagających osób. Doskonałym przykładem są kredki Faber-Castell wykorzystujące innowacyjne technologie, dzięki którym odznaczają się szczególną odpornością na złamania. Co więcej, cechuje je miękkie nakładanie kolorów, co przekłada się na komfort użytkowania. A może poszukujesz akcesoriów do pracy biurowej? Sięgnij zatem chociażby po neonowe pisaki w szerokiej gamie kolorów idealne do tworzenia notatek lub planów.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)