All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Nowy produkt w ofercie
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
CPV
 • Więcej Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 39

Świat plastyki

Odkryj kreatywny świat plastyki!

Rozwija wyobraźnię, kształtuje zdolności manualne i pozwala dać upust kreatywności – świat plastyki, bo o nim mowa, jest naprawdę niesamowity. Prace plastyczne to znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu. Doskonale relaksują, pomagają się wyciszyć i pozwalają zapomnieć o codziennych problemach. Co więcej, artystyczne aktywności znakomicie sprawdzą się zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych. Zawsze jest przecież dobry moment, by odnaleźć w sobie pokłady nieodkrytej dotąd kreatywności.

Świat plastyki dla dzieci – flamastry, farby, kredki i wiele więcej

W naszym świecie plastyki znajdziesz bardzo szeroki wybór artykułów stworzonych z myślą o najmłodszych i nieco starszych pociechach. Kreatywna kolekcja obejmuje między innymi kolorowe kredki ołówkowe, lubiane przez dzieci kredki świecowe oraz nowoczesne kredki żelowe i akwarelowe. Ofertę uzupełniliśmy również serią barwnych flamastrów i linią farb – plakatowych i tych do malowania palcami.

Wysokiej klasy seria Farber-Castell i artykuły plastyczne do biura

Nasz świat plastyki to także prawdziwe, plastyczne perełki. Proponujemy Ci wysokiej klasy serię artykułów kreatywnych marki Farber–Castell. Znajdziesz w niej między innymi stylowe kredki ołówkowe i akwarelowe oraz akwarelowe farby. Nie zapomnieliśmy również o ciekawych akcesoriach, które sprawdzą się nie tylko po godzinach, ale i w pracy. Wśród tego typu gadżetów warto wymienić np. rozmaite pisaki – neonowe, metaliczne i pastelowe.

Zobacz produkty, które czekają na Ciebie w naszym świecie plastyki i przekonaj się, że prace kreatywne to doskonała propozycja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych!

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)