All categories

Filtry

Klasa
  • Zaznaczono
Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
produkt
  • Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 21

Tablice

Tablice – niezastąpione narzędzia pracy w każdym biurze

Nie ulega wątpliwości, że tablice w pierwszej kolejności kojarzą się z salami lekcyjnymi. Posiadają jednak duże szersze zastosowanie na różnorodnych płaszczyznach, czego doskonałym przykładem jest przestrzeń biurowa. Wobec tego aranżując ją nawet i w domu, nie możesz zapominać o tych właśnie narzędziach pracy.

Wykorzystaj tablice na wiele sposobów

Tablice to podstawowe elementy odpowiednio zagospodarowanego biura. Przede wszystkim ułatwiają prowadzenie firmowych prezentacji lub szkoleń, podczas których przedstawisz dzięki nim najważniejsze informacje. Sprawdzają się też, wykonując pracę w grupie. Korzystając z najpopularniejszej techniki rozwiązywania problemów, czyli burzy mózgów, naniesiesz na nich wszelkie hasła, co pozwoli podnieść stopień kreatywności u wszystkich członków zespołu. 

Tablice do biura – poznaj nasze propozycje

W przygotowanym asortymencie znajdziesz różnorodne tablice odpowiednie do wykorzystania w biurze. Jeśli poszukujesz wyposażenia łatwego w montażu i demontażu, polecamy model kredowy samoprzylepny. Wykonanie z tworzywa PVC zapewnia wysoką trwałość. Natomiast mając na uwadze jego użytkowanie, w zależności od własnych preferencji do zapisywania treści na powierzchni użyjesz kredy lub markerów kredowych. A może potrzebujesz miejsca do przyczepiania ogłoszeń? Jeśli tak, wybierz wariant korkowy. Oczywiście to nie wszystkie propozycje. Odkryj więc pozostałe i wyposaż roboczą przestrzeń we właściwy sposób.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)