All categories

Filtry

Marka
  • Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
rodzaj
  • Zaznaczono
format
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Ilość lat gwarancji
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 10

Ekrany

Ekrany projekcyjne – niezbędny sprzęt podczas firmowych prezentacji

Prezentacje multimedialne to najbardziej sprawdzony sposób na przedstawianie materiałów szkoleniowych, analiz i zestawień, czy też innych informacji podczas konferencji. Oczywiście ich prezentowanie nie będzie możliwe bez elementarnych sprzętów w każdym biurze. Na pierwszy plan wysuwają się ekrany projekcyjne.

Ekrany projekcyjne w wielu wymiarach gwarancją jakości obrazu

Ekrany projekcyjne mają różnorodne wymiary. Począwszy od standardowych, czyli 1800x1800 mm, jak i większych – 2000x1513 bądź 2400x1813 mm. Każdy dostępny model posiada białą matową powierzchnię, która gwarantuje szczegółowy i wyraźny obraz w trakcie użytkowania. Uwagę zwracają też czarne ramki poprawiające kontrast. Natomiast na czas nieużytku całość z łatwością złożysz i schowasz w kasecie, dzięki czemu zabezpieczysz sprzęt przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Ścienne i przenośne ekrany projekcyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb

W przygotowanym asortymencie znajdziesz ekrany projekcyjne ścienne oraz na trójnogu. Dzięki temu wybór z łatwością dostosujesz do własnych preferencji, jak i również metrażu pomieszczenia, w którym sprzęt będzie wykorzystywany. Co ważne, poszczególne z nich wyposażone są w specjalne blokady, które zabezpieczają powierzchnię przed zwijaniem. Zróżnicowanie dotyczy też formatów. Jak zatem widać każdy model spełni Twoje indywidualne wymagania. Wybierz najlepszy z nich i ciesz się jakością oraz wygodą podczas prezentacji danych lub informacji.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)