All categories

Filtry

Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
produkt
  • Zaznaczono
rodzaj
  • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
  • Więcej Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 8

Wentylatory

Wentylator to urządzenie, które opiera się na zasadzie ruchu powietrza. Wyróżniamy wiele typów wentylatorów np. osiowe, promieniowe, osiowo-akcyjne lub diagonalne. W naszej ofercie znajdą Państwo głównie wentylatory śmigłowe, które należą do grupy osiowej. Zwane potocznie wiatrakami. Występują one w różnych rozmiarach i kolorach, są wiatraki małe, które możemy postawić na biurku, stole oraz wiatraki duże stojące. Mają nowoczesny i minimalistyczny wygląd, dzieki czemu będą pasować do każdego wnętrza. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje sie mały, przenośny niezawodny termowentylator dwufunkcyjny. Z funkcją nawiewów ciepła i zimna.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)