All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
kolor
 • Więcej Zaznaczono
produkt
 • Zaznaczono
typ
 • Zaznaczono
materiał
 • Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
zamiennik
 • Zaznaczono
CPV
 • Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 30

Krzesła i fotele

Proste, użyteczne a jednośnie niezastąpione podczas pracy w domu oraz w firmie. Mowa o krzesłach i fotelach biurowych. Dobór odpowiedniego krzesła lub fotela jest bardzo ważny dla naszego zdrowia a dokładniej naszej postawy, naszego kręgosłupa. Powinniśmy dobierać fotele jak najbardziej komfortowe, ergonomiczne oraz przewiewne. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór foteli biurowych, obrotowych, ergonomicznych, przewiewnych zarówno do pracy w biurze, ale również dla dziecka oraz młodzieży. Posiadmy różne modele foteli o różnym wykończeniu np. z tkaniny membranowej, siatkowej oraz ekoskóry. Dodatkowo w naszej ofercie krzesła konferencyjne w rożnych kolorach. Fotele i krzesła zrobione są w nowoczesnym i minimalistyczym stylu.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)