All categories

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 17

Drukarki do etykiet

Drukarki do etykiet – urządzenia do samoprzylepnych oznakowań

W efektywnej organizacji biurowej przestrzeni pomagają różnorodne urządzenia. Wśród nich znaleźć można drukarki do etykiet. To poręczne sprzęty umożliwiające przygotowanie spersonalizowanych oznakowań, które ułatwiają m.in. identyfikację ważnych dokumentów lub innego wyposażenia znajdującego się w biurze. Tym samym zadbasz o porządek w miejscu pracy.

Sprawdź, co wyróżnia drukarki do etykiet

Zdając sobie sprawę, jak ważna jest intuicyjność użytkowania biurowych urządzeń przekładająca się na optymalizację czasu pracy, przygotowaliśmy w asortymencie proste w nawigowaniu drukarki do etykiet. Wykorzystują najpopularniejsze funkcje formatowania treści – zmianę rozmiaru czcionki, jej pogrubienie i podkreślenie tekstu, czy też druk pionowy. Tym samym z łatwością zrealizujesz najróżniejsze projekty. Możesz skorzystać również z innych udogodnień, chociażby opcji zapamiętania ostatniej drukowanej etykiety lub automatycznego wyłączenia w celu zaoszczędzenia baterii.

Drukarki do etykiet i niezbędne elementy eksploatacyjne

Oczywiście użytkowanie drukarki do etykiet stanie się możliwe wraz z doborem najważniejszych elementów eksploatacyjnych m.in. w postaci taśm. Ich wybór jest na tyle szeroki, że z łatwością dostosujesz je do specyfikacji danego urządzenia. Wyróżniają się przede wszystkim trwałością wydruku. Co więcej, dostępne są w różnorodnych wariantach kolorystycznych oraz wymiarach. Chcąc skompletować wszystko, co niezbędne, sięgnij również po rolki z etykietami.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)