Pudełko na DVD Leitz Click & Store, Pudełka i opakowania na CD/DVD, Akcesoria komputerowe

Pudełko na DVD Leitz Click & Store

Przykuwające wzrok, stylowe pudełko na płyty DVD oraz inne drobiazgi
Więcej informacji

0 Dostępność: 7 dni

34,83 PLN brutto 28,32 PLN netto

Cechy produktu

Marka LEITZ
kolor niebieski
produkt pudełko
typ CD/DVD
wymiary (mm) 206.0x147.0x352.0x
wysokość (mm) 147.0

Więcej informacji

  • Ukryj bałagan, pokaż jak można przechowywać przedmioty stylowo i elegancko! Uporządkuj wszystko szybko dzięki Click & Store!

Parametry techniczne

Podstawowe parametry produktu
Numer produktu w systemie284810
Numer dostawcy5901819006045-60420036
Kod kreskowy4002432103720
Numer referencyjny produktu11-00180-417
Nazwa produktuPudełko na DVD Leitz Click & Store
Opis produktu
  • Ukryj bałagan, pokaż jak można przechowywać przedmioty stylowo i elegancko! Uporządkuj wszystko szybko dzięki Click & Store!
KategoriaPudełka i opakowania na CD/DVD
Marka LEITZ
Kolor
kolor niebieski
Cecha
produkt pudełko
typ CD/DVD
Wymiary
wymiary (mm) 206.0x147.0x352.0x
wysokość (mm) 147.0

Załączniki

Duże zdjęcia

Zapytaj o produkt

captcha_num_1+captcha_num_2=

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)