Przekładki PP A4 białe, nadrukowane indeksy, 1-20, przednia strona, Przekładki polipropylenowe, Archiwizacja dokumentów

Przekładki PP A4 białe, nadrukowane indeksy, 1-20, przednia strona

Przekładki numeryczne, A4 pionowe, Indeksy drukowane 1 – 20, Części: 20. Wymiary: (W x S) mm:
Więcej informacji

0 Dostępność: 7 dni

10,61 PLN brutto 8,63 PLN netto

Cechy produktu

Marka Durable
produkt przekładki
rodzaj A4
typ PP

Więcej informacji

  • Przekładki numeryczne, A4 pionowe, Indeksy drukowane 1 – 20, Części: 20. Wymiary: (W x S) mm: 297x215/230. Z polipropylenu. Otwory: układ uniwersalny. Z przednią okładką, którą można opisać przy pomocy programu DURAPRINT.

Parametry techniczne

Podstawowe parametry produktu
Numer produktu w systemie285934
Numer dostawcy5901819006045-6163
Kod kreskowy4005546601014
Numer referencyjny produktu21-02000
Nazwa produktuPrzekładki PP A4 białe, nadrukowane indeksy, 1-20, przednia strona
Opis produktu
  • Przekładki numeryczne, A4 pionowe, Indeksy drukowane 1 – 20, Części: 20. Wymiary: (W x S) mm: 297x215/230. Z polipropylenu. Otwory: układ uniwersalny. Z przednią okładką, którą można opisać przy pomocy programu DURAPRINT.
KategoriaPrzekładki polipropylenowe
Marka Durable
Cecha
produkt przekładki
typ PP
rodzaj A4

Załączniki

Duże zdjęcia

Zapytaj o produkt

captcha_num_1+captcha_num_2=

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)