All categories

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 1

Wskaźniki multimedialne

Wskaźniki multimedialne – gadżety ułatwiające prezentowanie treści

Jednym z elementów codziennej pracy są prezentacje. Aby móc prowadzić je w pełni profesjonalnie, warto mieć pod ręką wskaźniki multimedialne. Ich wykorzystanie umożliwia wygodne przedstawianie kluczowych informacji, jak i również bezprzewodowe przełączanie kolejnych slajdów. Piloty, zwane też prezenterami, mogą różnić się od siebie swoimi funkcjami, jak i parametrami.

Wskaźniki multimedialne odpowiednie do sprawnej obsługi slajdów

Nie ulega wątpliwości, że wskaźniki multimedialne pozwalają skutecznie zapanować nad wyświetlanymi na ekranie informacjami. Dzięki nim osoba przedstawiająca treści nie musi każdorazowo podchodzić do laptopa lub komputera, aby zmienić slajd. Pod warunkiem, że zdecydujesz się na gadżet z bezprzewodowym odbiornikiem USB zgodnym z najnowszymi systemami operacyjnymi. W ich przypadku jednym z najważniejszych parametrów jest zasięg bezprzewodowy, który może sięgać nawet do 200 metrów.

Wskaźniki multimedialne również dla osób ceniących prostotę

Wśród wskaźników multimedialnych nie brakuje też prostszych rozwiązań. Są to m.in. prezentery laserowe wraz z zintegrowanym długopisem. To idealna propozycja dla zwolenników prostoty, która wciąż pozwala zachować pełen profesjonalizm w trakcie prezentacji. Niezależnie na jaki wariant zechcesz się zdecydować, poszczególne z nich znajdziesz w zgromadzonym asortymencie w korzystnym przedziale cenowym. Zapoznaj się z dostępnymi modelami i sięgnij po gadżety, dzięki którym skupisz uwagę publiczności podczas przedstawienia konkretnych treści.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)