All categories

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 5

Tablice filcowe

Tablice filcowe – niezbędne nośniki informacji w pomieszczeniu biurowym

Nie ulega wątpliwości, że kompleksowe wyposażenie biura to klucz do sukcesu, jeśli chodzi o wydajność pracy na najwyższym poziomie. Składają się na nie m.in. tablice filcowe. Spełniają głównie funkcję informacyjną, ponieważ możliwe jest umiejscowienie na ich powierzchni ogłoszeń, regulaminów bądź innych ważnych dokumentów. Wszystko to przy użyciu szpilek lub pinezek.

Sprawdź, czym odznaczają się tablice filcowe

Czym odznaczają się tablice filcowe? Przede wszystkim wykorzystaniem w produkcji gładkiego i niestrzępiącego się filcu o odpowiedniej trwałości. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zastosowany w przestrzeni biurowej nośnik informacji będzie służył przez długi czas. Uwagę zwracają też panoramiczne formaty, które zapewniają więcej miejsca, aniżeli standardowe odpowiedniki. Co ważne, poszczególne wymiary z łatwością dopasujesz do dostępnej powierzchni ściany.

Kolorystyka tablic filcowych, która poprawia widoczność prezentowanych treści

Maksymalizacja powierzchni użytkowej tablic filcowych jest możliwa także dzięki zastosowaniu minimalistycznej ramki. Co więcej, uwagę przykuwają żywe kolory umożliwiające ich dopasowanie do wielu miejsc pracy. Żółć, czerwień, zieleń – poszczególne warianty z łatwością dostosujesz do własnych preferencji. Nie można też zapominać o specjalnym systemie instalacji. Sprawia, że całość jest niezwykle łatwa w montażu. Wykorzystaj je zatem i zadbaj o właściwą widoczność prezentowanych informacji.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)