All categories

Filtry

Klasa
  • Zaznaczono
Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
rodzaj
  • Więcej Zaznaczono
materiał
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 6

Planery

Planery – zorganizuj własny czas

Planery to bardzo wygodna metoda, aby usystematyzować obowiązki zawodowe, jak i również życie codzienne. Dzięki nim zapiszesz kluczowe wydarzenia, a także zyskasz stałą kontrolę nad szczególnie istotnymi kwestiami. Mowa zarówno o ważnych spotkaniach, czy też planie żywieniowym. Jak zatem widać, wykorzystasz je do skutecznej i mądrej organizacji codzienności na wiele sposobów. Bez wątpienia ich prowadzenie sprawi, że staniesz się bardziej produktywny.

Planery, czyli przedmioty 3w1

Planery to nic innego jak połączenie kalendarza, notatnika oraz organizera. Umożliwiają  planowanie zadań na każdy kolejny dzień, tydzień czy miesiąc. Posiadają magnetyczną i suchościeralną powierzchnię, co pozwala na ich łatwą i stałą aktualizację. Odznaczają się też nowoczesnym wykończeniem, dzięki czemu całość prezentuje się przyjemnie dla oka. Co więcej, nie brakuje wśród nich wariantów z dodatkowymi funkcjonalnościami np. w postaci wyświetlacza daty i godziny.

Planery – dzienny, tygodniowy, miesięczny, a może roczny? 

Co ważne, planery dzielą się na kilka typów. Dzienne są odpowiednie dla osób, które potrzebują wystarczająco dużo miejsca, aby rozpisać listę codziennych obowiązków. A może chcesz mieć wgląd do zadań w perspektywie tygodnia lub miesiąca? Sięgnij zatem po warianty tygodniowe lub miesięczne. Natomiast roczne pozwolą zaplanować z wyprzedzeniem pełne dwanaście miesięcy. Wybierz najlepszy z nich i miej pewność, że nic co istotne, nie umknie Twojej uwadze.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)