All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
materiał
 • Zaznaczono
rozmiar
 • Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 81

Identyfikatory

Identyfikatory – biurowe odznaczenia dla pracowników i nie tylko

Identyfikatory to jedne z najpopularniejszych akcesoriów biurowych, które spotkać można niemal wszędzie. To elementarne wyposażenie każdej osoby zatrudnionej w miejscach użyteczności publicznej, firmie, korporacji, czy też sklepie. Przeznaczone są też do łatwej identyfikacji zarówno pracowników, gości, jak i uczestników konferencji, firmowych szkoleń bądź targów.

Odkryj wszystkie warianty identyfikatorów i wybierz najlepszy z nich

Identyfikatory występują w różnorodnych wariantach. Mogą posiadać agrafkę, zatrzask, specjalny mechanizm ściągający lub smycz. Dzięki temu każda osoba potrzebująca akcesoriów identyfikacyjnych z łatwością wybierze najbardziej komfortowy sposób ich noszenia. Holdery i etui wyróżniają się także pod względem swoich rozmiarów. Co więcej, wykonane są z jakościowych materiałów. Tym samym plakietka zawsze będzie dobrze wyeksponowana i jednocześnie zabezpieczona przed zarysowaniami.

Nie tylko identyfikatory. Wybierz tabliczki informacyjne do własnego biura

Korzystając z naszych propozycji, w zależności od własnych potrzeb możesz zdecydować się na dowolną ilość sztuk akcesoriów. To oczywiście nie wszystko. Mamy też do zaoferowania tabliczki przydrzwiowe o estetycznym wzornictwie do przyklejenia lub montażu na śrubach, jak i również tablice informacyjne na eleganckim stojaku. Jak zatem widać, w obszernym asortymencie identyfikatorów każdy znajdzie odpowiednie elementy identyfikacyjne do biura, ale i nie tylko.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)