All categories

Filtry

Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
materiał
  • Więcej Zaznaczono
format
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Zaznaczono
ilość kartek
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 5

Gablotki

Znajdziemy je w urzędach, w szkole, na ulicy, w biurach oraz wielu innyh miejsach publicznych, mowa o gablotach informacyjnych, ogłoszeniowych. W naszej ofercie posiadmy gabotki zamykane ścienne z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną, korkową oraz tekstylną - wykonaną z filcu. Dzięki wielu różnym powierzchniom możemy zdecyować, która gablotka będziej bardziej praktyczna, funkcjonalna dla nas. Dla jednych najważniejsza okaże się możliwość mocowania kartek, ogłoszeń na magnes. Dla innych będzie to możliwość korzystania przypinania kartek pienzkami do tablic, dla kolejnej grupy istotna będzie możliwość pisania i ścierania zapisanej powierzchni. Wszystkie gablotki posiadają ramy oraz szklany lub mocny akrylowy front, który zapewnia doskonałą przejrzystość. Dodatkowo zamykane są na kluczyk.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)