All categories

Filtry

Marka
  • Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
CPV
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 3

Folie do rzutników

Folie do rzutników – popraw efektywność prezentowanych treści

Chcesz zadbać o jak najlepszą jakość obrazu w trakcie każdej prezentacji? Jeśli tak, pomocą służą folie do rzutników. Ich zastosowanie w kopiarkach, drukarkach laserowych lub atramentowych pozwala nanieść na nie dowolną grafikę, rysunek lub tekst. Tym samym prezentowane informacje i infografiki w bardzo dużej rozdzielczości z pewnością przykują uwagę wszystkich osób, do których zostaną skierowane.

Transparentne folie do rzutników gwarancją estetyki

Czym odznaczają się folie do rzutników? Przede wszystkim posiadają transparentny kolor. Dzięki temu pojedynczy arkusz tuż po naklejeniu staje się zupełnie niewidoczny. Tym samym naniesione treści prezentują się, jakby zostały wydrukowane bezpośrednio na powierzchni. Natomiast fotograficzna jakość to gwarancja odpowiednio ostrych wydruków. Jednocześnie są łatwe w montażu i przewijaniu. Oczywiście to tylko część zalet, o których warto przekonać się na własne oczy.

Zadbaj o zapas folii do rzutników i ciesz się jakością każdej prezentacji

Znajdujące się w asortymencie folie do rzutników dostępne są w formacie A4. W opakowaniach możliwych do nabycia znajdziesz natomiast 100 sztuk o wymiarach 210x297 mm. Wobec tego jednorazowy zakup to gwarancja dużego zapasu, który posłuży Ci przez bardzo długi czas. To wszystko w niezwykle przystępnej cenie. Skorzystaj więc z naszych propozycji i wprowadź element profesjonalizmu oraz estetyki do Twoich biurowych prezentacji i nie tylko.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)