All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Więcej Zaznaczono
produkt
 • Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
materiał
 • Więcej Zaznaczono
wymiary (mm)
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Ilość lat gwarancji
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 21

Flipcharty

Flipcharty – elementarny sprzęt do prezentacji w biurze

Właściwa organizacja biura podczas zebrań lub prezentacji jest wskazana, aby jak najlepiej przedstawić najważniejsze informacje niezbędne dla dalszej pracy. Wobec tego pod ręką zawsze powinny znajdować się takie akcesoria jak flipcharty wykorzystywane w wielu kreatywnych zadaniach. Mowa o niedużych tablicach, które ze względu na nieduże rozmiary z łatwością można przenosić z miejsca na miejsce.

Odkryj główne cechy flipchartów

Flipcharty najczęściej wykorzystują powierzchnię suchościeralno-magnetyczną, na której z łatwością naniesiesz informacje przy użyciu pisaka, jak i również zawiesisz je. Posiadają trójnóg z regulowaną wysokością lub stelaż z blokowanymi kółkami. 

W związku z tym wybór odpowiedniego z nich swobodnie dopasujesz więc do własnych potrzeb. Nie można też zapominać o ich elementarnym wyposażeniu, chociażby w postaci półki na mazaki.

Funkcjonalne i przenośne flipcharty stołowe

A może poszukujesz uniwersalnych nośników treści idealnych do zastosowania w mniejszym gronie? Jeśli tak, wybierz flipcharty stołowe. Mowa o funkcjonalnych modelach, które wystarczy umiejscowić na stole i otworzyć w celu zaprezentowania informacji. Posiadają specjalny mechanizm 4-ringowy umożliwiający wpinanie dodatkowych kieszeni.  W zależności od preferowanych rozmiarów możesz zdecydować się na format A3 lub A4.  Sięgnij po nie i wykorzystaj je na targach, wystawach, w trakcie spotkań z klientami, jak i również w warunkach biurowych.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)