All categories

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Zaznaczono
ilość etykiet na arkuszu
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 17

Kółka do zaznaczania

Kółka do zaznaczania – uniwersalne elementy oznaczeniowe

Kółka do zaznaczania to akcesoria o wszechstronnym zastosowaniu. Mowa o niedużych etykietach, które służą oznaczaniu istotnych materiałów i przedmiotów. Na pierwszy plan wysuwa się wyróżnianie grafików, planów, wykresów, czy też dat w kalendarzu. Sprawdzają się podczas prezentacji szkoleniowych lub w trakcie segregacji dokumentów względem ich priorytetu. Są także użyteczne, chociażby w wyszczególnianiu rozmiarów ubrań. Sposób ich wykorzystania zależy zatem wyłącznie od własnych potrzeb.

Wielokolorowe kółka do zaznaczania o różnorodnej średnicy

Uniwersalne kółka do zaznaczania występują w różnorodnych wariantach kolorystycznych. Poszczególne zestawy możesz więc z powodzeniem wykorzystać do konkretnych zadań lub odznaczania ważnych i ważniejszych informacji, dat, ale i nie tylko. A może zechcesz odróżnić powyższe z nich poprzez zastosowanie odmiennych rozmiarów? Jeśli tak wybierz, akcesoria o odpowiedniej średnicy. W zgromadzonym asortymencie znajdziesz materiały oznaczeniowe o wymiarach od 8 do 18 mm.

Wykorzystaj kółka do zaznaczania w dowolny sposób

Kółka do zaznaczania posiadają mocną warstwę kleju uniemożliwiającą ich samoistne odklejanie się od konkretnej powierzchni. Co więcej, dostępne arkusze odróżniają się także ilością znajdujących się elementów. Z łatwością dopasujesz je zatem do indywidualnego zapotrzebowania w biurze lub domu. Skorzystaj z nich i zadbaj o organizację pracy, obowiązków domowych lub własnego czasu.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)