All categories

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
ilość etykiet na arkuszu
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 3

Karty i wizytówki

Karty i wizytówki — postaw na samodzielne wykonanie!

Potrzebujesz wydrukować swoje wizytówki, ale nie masz czasu na to, aby czekać na termin w drukarni? A może potrzebujesz zaledwie kilku sztuk, których profesjonalny druk jest nieopłacalny? W każdym z tych przypadków rozwiązaniem Twoich problemów są wysokiej jakości wizytówki do samodzielnego wydruku! W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie specjalnie przygotowane arkusze, które sprawią, że stworzone przez Ciebie produkty będą wyjątkowo estetyczne.

Solidne i estetycznie wizytówki

Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego z dużą rozwagą kształtujemy nasz asortyment. Z tego powodu zaopatrzysz się u nas w wizytówki, których arkusze mają idealnie gładkie krawędzie. Możesz zadrukować je na dowolnym modelu drukarki. Przy tym możesz mieć pewność, że szybko, sprawnie i bez obaw o rozmazywanie się tuszu, stworzysz wizytówki swoich marzeń. Koniec z kilkudniowym czekaniem na dostarczenie towaru z drukarni! W dowolnym momencie możesz stworzyć tyle sztuk wizytówek, ile tylko potrzebujesz.

Które wybierzesz dla siebie?

Posiadamy szeroki wybór różnego rodzajów arkuszy. Zaopatrzysz się u nas w śnieżnobiałe modele satynowe lub matowe. Sam zdecyduj, która gramatura papieru będzie dla Ciebie idealna. Estetyczne i stylowe wizytówki są bardzo istotne podczas spotkań biznesowych. Chcesz zrobić dobre wrażenie na swoich kontrahentach? Decydując się na solidny i trwały papier, gwarantujesz sobie fakt, że Twoje wizytówki będą zachwycać swoją elegancją i niebanalnym designem.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)