All categories

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 2

Identyfikatory imienne

Identyfikatory imienne — zadbaj o komfort uczestników spotkania

Jesteś organizatorem szkolenia, konferencji lub spotkań integracyjnych? Z pewnością znasz wiele metod na to, aby grupa mogła się dobrze poznać. Jednak produktami, które będą Ci w tej sytuacji absolutnie niezbędne, są wysokiej jakości identyfikatory imienne. Dzięki nim każdy uczestnik spotkania, bez niepotrzebnego stresu, będzie mógł poznać z imienia i nazwiska swoich rozmówców. Dostępne w naszym asortymencie modele różnią się od siebie estetyką. Sam zdecyduj, które z nich będą dla Ciebie idealne!

Elegancka wizytówka Twojej firmy

Wszystkie materiały, które wychodzą z Twojej firmy, są jej wizytówką. Dlatego powinieneś dbać o każdy ich, nawet najmniejszy, detal. Jako organizator wydarzenia, podczas którego będziesz rozdawał ludziom ich identyfikatory imienne, zdecyduj się na samoprzylepne produkty, które możesz zadrukować. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że spójna estetyka zrobi dobre wrażenie na Twoich gościach.

Wysokiej jakości identyfikatory

Zależy Ci na tym, by osoby na spotkaniu mogły czuć się komfortowo, bez obawy o to, że samoprzylepny identyfikator zniszczy ich ubrania? Koniecznie wybierz modele, które znajdziesz w naszej ofercie! Z troski o Twoją satysfakcję zaopatrzysz się u nas w solidne produkty wykonane ze sztucznego jedwabiu. Choć bardzo dobrze przylegają do różnego typu materiałów, to możesz być pewny, że ich nie zniszczą. To rewelacyjna alternatywa dla tego typu akcesoriów wykonanych z tworzyw sztucznych.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)