All categories

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 6

Folie

Folie — praktyczne i estetyczne rozwiązania dla Twojego biura

Szukasz praktycznych rozwiązań do swojego biura? A może zależy Ci na stworzeniu modnych, fotorealistycznych nadruków? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, masz pewność, że potrzebujesz wysokiej jakości folii. Właśnie takie produkty znajdziesz w tej kategorii! W naszej ofercie posiadamy nie tylko przeźroczyste, ale także białe i samoprzylepne modele. Która z nich spełni Twoje oczekiwania?

Stwórz unikalne dekoracje

Folie, które są dostępne w naszym asortymencie to produkty, które są powszechnie wykorzystywane w reklamie czy tworzeniu dekoracji. Dzięki swojej wysokiej jakości wydrukowane na nich wzory będą miały nie tylko nasycone barwy, ale także ostre kontury. Możesz naklejać je na różne miejsca wykonane ze szkła, metalu czy tworzyw sztucznych. Przekonasz się wtedy, że folia jest praktycznie niewidoczna i uzyskasz efekt, jakby nadruk znajdował się bezpośrednio na powierzchni. Zaopatrzysz się u nas także w folie, które możesz przekleić, czy precyzyjnie przesunąć bez obaw o ich zniszczenie.

Folie do użytku zewnętrznego

Chcesz umieścić stworzone przez siebie oznaczenie na zewnątrz? Będziesz potrzebował do tego wyjątkowo wytrzymałej folii, która jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Powinna być nie tylko wodoodporna, ale także niewrażliwa na zmiany temperatur, czy kurz. Możesz na niej wydrukować zarówno logo, reklamę, jak i ostrzeżenie dla przechodniów. Takie, wyjątkowo trwałe modele, także posiadamy w naszym asortymencie. Wybierz spośród dostępnych folii te, które spełniają Twoje potrzeby i oczekiwania!

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)