All categories

Filtry

wymiary (mm)
  • Więcej Zaznaczono
ilość etykiet na arkuszu
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 12

Etykiety w rolce do termodruku

Etykiety w rolce do termodruku do różnych modeli drukarek

Chcesz kompleksowo wyposażyć swoje biuro? Z pewnością będziesz potrzebował do tego wysokiej jakości etykiet w rolce do termodruku! Właśnie takie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór artykułów kompatybilnych z różnymi drukarkami termicznymi. Dzięki temu, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów, są wyjątkowo trwałe i solidne.

Niezawodne etykiety

Zależy Ci na zakupie niezawodnego produktu, który ułatwi i usprawni Twoją pracę? Właśnie takie etykiety w rolce do termodruku znajdziesz w naszym asortymencie. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego z dużą starannością selekcjonujemy dostępną ofertę. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby w Twoje ręce trafiły artykuły, które dadzą Ci gwarancję niezawodnego zadruku, a przy tym będą idealnie przylegać do różnych powierzchni. Zaopatrzysz się u nas również w łatwo usuwalne modele, które nie pozostawiają po sobie śladów nieestetycznego kleju.

Różne zastosowania

W naszej bogatej ofercie etykiet w rolce do termodruku znajdziesz modele, które świetnie nadają się do różnych funkcji. Posiadamy etykiety nadające się zarówno do wydruku adresów na przesyłki, jak i kodów kreskowych, a nawet identyfikatorów imiennych na spotkania firmowe lub konferencje. To praktyczne i ekonomiczne rozwiązania — sam zdecyduj o tym, których z nich potrzebujesz i już dziś kup je dla swojej firmy!

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)