All categories

Filtry

format
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Więcej Zaznaczono
ilość etykiet na arkuszu
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 45

Etykiety uniwersalne

Etykiety uniwersalne — funkcjonalne akcesoria do Twojego biura!

Chcesz zadbać o kompleksowe wyposażenie swojego biura? Szukasz praktycznych akcesoriów, które usprawnią i ułatwią Twoją codzienną pracę? Koniecznie zaopatrz się w etykiety uniwersalne! W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór właśnie takich produktów. To niezwykle funkcjonalne artykuły, które możesz wykorzystać nie tylko do adresowania kopert czy paczek, a także do oznaczania dokumentów, produktów i dziesiątek innych zadań.

Postaw na nowoczesne rozwiązania!

Zależy Ci na tym, aby Twoja praca była bardziej wydajna? Zdecyduj się na wprowadzenie do biura innowacyjnych rozwiązań! W naszym asortymencie znajdziesz etykiety uniwersalne posiadające nowoczesną technologię UltraGrip. Wyposażone w nie arkusze mają trójwymiarową powierzchnię z tyłu, która zapewnia równomierne pobieranie i prowadzenie papieru w drukarce. Zaopatrzysz się u nas w etykiety, które bez problemu możesz stosować zarówno w drukarkach atramentowych, jak i laserowych, a nawet w kserokopiarkach.

Trwałe i niezawodne produkty

Zależy Ci na tym, aby produkty, których używasz w swoim biurze, były trwałe i solidne? Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów etykiety uniwersalne zachwycają swoją niezawodnością. Oferujemy Ci produkty wyposażone w unikalny system ułatwiający nie tylko odrywanie, ale również szybkie ich przeklejanie. Za sprawą tego, że etykiety mają mocny klej, możesz mieć pewność, że idealnie będą przylegać nawet do kartonów.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)