All categories

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Więcej Zaznaczono
ilość etykiet na arkuszu
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 44

Etykiety ochronne i zabezpieczające

Etykiety ochronne i ostrzegawcze — zadbaj o bezpieczeństwo w miejscu pracy!

Potrzebujesz odpowiednio oznaczyć produkty w swoim miejscu pracy? Zależy Ci na tym, aby ze względu na bezpieczeństwo pracowników, informacje były widoczne i czytelne? W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego Ci do tego potrzeba! Oferujemy Ci szeroki wybór wysokiej jakości etykiet ochronnych i ostrzegawczych. Z ich pomocą w czytelny sposób wyróżnisz elementy, które mogą stanowić zagrożenie lub z którymi trzeba obchodzić się ostrożnie. Decydując się na takie akcesoria, możesz być spokojny o bezpieczeństwo innych.

Postaw na solidne produkty

Szukasz etykiet ochronnych i ostrzegawczych, które spełnią Twoje potrzeby i oczekiwania? Dzięki starannej selekcji dostępnego asortymentu gwarantujemy, że w Twoje ręce wpadną wyłącznie solidne i niezwykle trwałe produkty. Zaopatrzysz się u nas w akcesoria, które są bardzo odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Są nie tylko wodoodporne, ale także niestraszny im brud, a nawet smary, czy wysoka temperatura. Z tego powodu świetnie nadają się do użytkowania zewnętrznego.

Różne kolory i kształty

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego z dużą starannością formujemy nasz asortyment. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz różne kolory i kształty najlepszych etykiet ochronnych i ostrzegawczych. Sam zdecyduj, czy potrzebujesz srebrnych, białych, czy żółtych modeli. Z ich pomocą oznaczysz elementy na produkcji, budowie, czy w biurze.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)