All categories

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
format
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Więcej Zaznaczono
ilość etykiet na arkuszu
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 9

Etykiety na paczki i przesyłki

Wytrzymałe etykiety na paczki i przesyłki

Potrzebujesz solidnych etykiet na paczki i przesyłki do swojego biura? Zależy Ci na takich produktach, które nie będą się rozmazywać nawet mimo niekorzystnych warunków pogodowych? Nie musisz szukać dalej! Tę kategorię stworzyliśmy z myślą o Twoich oczekiwaniach! Jako profesjonaliści w swojej branży, starannie selekcjonujemy nasz asortyment, aby móc Ci zaproponować wyłącznie trwałe i niezawodne rozwiązania! Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego dbamy o to, aby utrzymać bogatą ofertę tego typu akcesoriów.

Który model wybierzesz?

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór etykiet na paczki i przesyłki. Zaopatrzysz się u nas zarówno w białe, jak i przeźroczyste produkty tego typu. Ponadto oferujemy Ci także modele o różnych wymiarach, które świetnie przylegają do powierzchni kartonu. Postaw na najlepsze etykiety, a przekonasz się, że nie tylko usprawnisz swoją pracę, ale także sprawisz, że Twoje przesyłki będą wyglądały schludnie i estetycznie.

Etykiety ostrzegawcze — zadbaj o swoją przesyłkę!

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem, dlatego oprócz klasycznych modeli, znajdziesz u nas również specjalne etykiety ostrzegawcze. To produkty o intensywnej kolorystyce, których nie da się przegapić. Umieszczając takie oznakowanie na przesyłkach, będziesz mieć pewność, że zrobisz wszystko, aby ostrzec kuriera o delikatnej zawartości paczki. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko tego, że Twój pakunek zostanie uszkodzony, zanim trafi w ręce odbiorcy.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)