All categories

Filtry

wymiary (mm)
  • Zaznaczono
ilość etykiet na arkuszu
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 5

Etykiety na nośniki danych

Praktyczne etykiety na nośniki danych

Zależy Ci na kupnie akcesoriów, które umożliwią Ci czytelne opisanie dokumentacji? Szukasz solidnych produktów, które są nie tylko solidne, ale również estetyczne? Z pewnością potrzebujesz wysokiej jakości etykiet do nośników danych. Z ich pomocą w czytelny sposób opiszesz nie zarówno płyty CD, jak i kasety wideo, a nawet dyskietki. To funkcjonalne artykuły, które możesz zadrukować przy użyciu nie drukarek atramentowych, laserowych, a także kopiarek.

Estetyczne oznaczenie nośników

Chcesz, aby nośniki danych, które posiadasz, były estetycznie oznaczone? Koniecznie zdecyduj się na zakup specjalnych etykiet do nich. Dzięki temu, że tego typu produkty są wytworzone z kryjącego materiału, dokładnie przykryją poprzednie napisy na nośniku czy oznaczenia producenta. A ponadto są idealnie dopasowane rozmiarem do płyt czy kaset i bardzo dobrze przylegają do ich powierzchni. Niektóre modele, które znajdziesz w naszej ofercie, są usuwalne. Oznacza to, że możesz je zdejmować lub zmieniać ich pozycję bez obawy rozerwania czy pozostawienia nieestetycznych śladów kleju.

Zadbaj o ekologiczne rozwiązania w swojej firmie

Robiąc zakupy do swojego biura, zwracasz uwagę na to, aby zaopatrywać się w ekologiczne artykuły? Jeżeli tak, dostępne u nas etykiety na nośniki danych są właśnie takimi produktami! Posiadają certyfikaty FCS, którymi oznaczane są akcesoria wytworzone z papieru z ekologicznie zarządzanych zasobów leśnych. Pamiętaj, że nawet tak niewielkie kroki, jak wybór odpowiednich towarów, pomaga naszej planecie!

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)