All categories

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Więcej Zaznaczono
ilość etykiet na arkuszu
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 11

Etykiety na listy i koperty

Etykiety na listy i koperty — usprawnij swoją pracę!

Chcesz się zaopatrzyć w akcesoria, które znacznie usprawnią pracę w Twoim biurze? Zdecyduj się na zakup etykiet adresowych na listy i koperty! W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór tego typu artykułów. Jako specjaliści w swojej branży zdajemy sobie sprawę z Twoich potrzeb i oczekiwań, dlatego z dużą starannością selekcjonujemy dostępne u nas produkty. Za sprawą solidnych etykiet szybko oznaczysz nawet dużą ilość przesyłek. Pracuj mądrze, a nie ciężko!

Zadbaj o estetykę swojej korespondencji

Wszystkie dokumenty, które opuszczają Twoją firmę, są Twoją wizytówką. Jeżeli zależy Ci na dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal swojej działalności, zdecyduj się na zakup etykiet do listów i kopert. Opatrzone nimi przesyłki zyskają elegancki sznyt. Dzięki temu, że są wykonane z wysokiej jakości materiału, masz pewność, że nadrukowane dane nie ulegną rozmazaniu, nawet w przypadku zamoczenia etykiety. Zaopatrzysz się u nas w modele wzbogacone o nowoczesną technologię UltraGrip. Takie etykiety na swoim arkuszu mają trójwymiarowe paski, które pozwalają na równomierne pobieranie i prowadzenie papieru w drukarce.

Postaw na ekologiczne rozwiązania!

Cenisz w swojej firmie ekologiczne rozwiązania? W naszej ofercie posiadamy etykiety adresowe wytwarzane z papieru pochodzącego z obszarów leśnych, które są ekologicznie zarządzane. Te artykuły, ze względu na materiały wykorzystane przy ich produkcji, mogą być w pełni poddane recyklingowi. Zdecyduj się na takie rozwiązania w swoim biurze i świadomie przyczyniaj się do troski o dobry stan naszej planety!

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)