All categories

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Więcej Zaznaczono
ilość etykiet na arkuszu
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 17

Etykiety do oznaczania

Etykiety do oznaczania — praktyczne akcesoria do Twojego biura!

Potrzebujesz wysokiej jakości etykiet? Zależy Ci na produktach, które łączą w sobie funkcjonalność z estetyką wykonania? Tę kategorię stworzyliśmy z myślą o Twoich potrzebach! Oferujemy Ci solidne etykiety, które pomogą Ci opisać lub ozdobić różne artykuły. Przeznaczone są do zadruku na drukarkach laserowych, a nawet na kopiarkach. Z ich pomocą w prosty i elegancki sposób umieścisz informacje, podziękowania lub swoje logo na rozmaitych produktach.

Różne modele — jeden cel

W naszym asortymencie posiadamy etykiety o różnych barwach i kształtach. Znajdziesz u nas zarówno modele okrągłe, jak i klasyczne prostokątne. Kupisz u nas nie tylko białe etykiety, ale także brązowe, przezroczyste czy takie w neonowych kolorach. Oferujemy Ci również modele czasowe, które łatwo, bez pozostawiania śladu, możesz przekleić w inne miejsce. Zdecyduj, które z nich idealnie odpowiadają Twoim potrzebom!

Postaw na solidne modele

Jako profesjonaliści w swojej branży potrafimy określić Twoje oczekiwania i zgodnie z nimi staramy się kształtować nasz asortyment. Właśnie dlatego możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafią trwałe etykiety, które będą eleganckim wykończeniem Twoich produktów lub broszur. Nie tylko są dobrze widoczne, ale także świetnie przylegają do różnych powierzchni. Zdecyduj się na solidne i estetyczne artykuły, które mają szerokie zastosowanie w biurze i w domu!

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)