All categories

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Więcej Zaznaczono
ilość etykiet na arkuszu
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 21

Etykiety do organizowania i archiwizowania

Niezawodne etykiety do organizowania i archiwizowania

Szukasz akcesoriów, które umożliwią sprawne organizowanie dokumentów w Twoim biurze? W takim wypadku nie może Ci zabraknąć Ci wysokiej jakości etykiet! Właśnie takie artykuły przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest przejrzyste oznakowanie papierów, aby uniknąć chaosu w biurze. Dostępne u nas etykiety do organizowania i archiwizowania Ci w tym pomogą. Postaw na te estetyczne i funkcjonalne produkty, a przekonasz się, że Twoja praca będzie zdecydowanie łatwiejsza!

Praktyczne rozwiązania do Twojego biura

Oferujemy Ci szeroki wybór etykiet do organizowania i archiwizowania dokumentów. Różne ich rozmiary lub kolory umożliwią Ci precyzyjne oznaczenie konkretnych teczek, pudeł czy segregatorów. Posiadamy modele, które przeznaczone są do zadruku nie tylko na drukarkach atramentowych, ale także laserowych, czy na kopiarkach. Wyraźny wydruk będzie doskonale widoczny dla każdego przeglądającego dokumentację. Ponadto dzięki swojej wysokiej jakości etykiety będą idealnie przylegać do różnych powierzchni.

Który kolor wybierzesz?

Powszechnie wiadomo, że porządek w papierach nie tylko zaoszczędzi Ci sporo czasu, ale także stresu. Zakup kolorowych etykiet do organizacji i archiwizacji dokumentów zdecydowanie ułatwi Ci cały proces ich porządkowania. Wybieraj między wieloma barwami, które możesz przeznaczyć do określania konkretnych tematów czy kategorii. Ułatw swoją pracę i już dziś zaopatrz się w niezbędne akcesoria biurowe!

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)