All categories

Filtry

Nowy produkt w ofercie
  • Zaznaczono
Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
rodzaj
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 6

Nauszniki

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek myśleć o ochronie swojego słuchu? Często nie myślimy o tym, jaki wpływ na nasz słuch może mieć codzienny hałas. Tymczasem długotrwała ekspozycja na hałas, np. w pracy, w dłuższej perspektywie może negatywnie wpłynąć na słuch. Jednak stosując odpowiednią ochronę słuchu, można skutecznie zapobiegać uszkodzeniu słuchu. Aby chronić uszy przed dużym hałasem i związanymi z nim konsekwencjami zdrowotnymi, dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju ochronników słuchu. Powinny być dopasowane do rzeczywistego środowiska pracy, w którym pracujesz, a także do czasu przebywania w hałasie. W ten sposób będziesz mieć pewność odpowiedniego tłumienia dźwięków w konkretnej sytuacji.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)