All categories

  • Koperty i akcesoria do wysyłek
  • Tuby (9)

Filtry

format
  • Więcej Zaznaczono
gramatura (g/m2)
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 9

Tuby

Tuby tekturowe czy tuleje kartonowe oferują prosty i skuteczny sposób wysyłki lub przechowywania produktów. Dzięki grubym i wytrzymałym ściankom oraz szczelnemu zamknięciu za pomocą wieczka, tuba zapewnia całkowitą ochronę wykresów, plakatów, czy map. Jest idealna do wysyłania każdej rzeczy, którą można zwinąć oraz długich przedmiotów o cylindrycznym kształcie. To idealne rozwiązanie dla wszystkich uczniów szkół plastycznych, którzy w sposób bezpieczny chcą przechowywać i transportować swoje cenne prace. Dla osob kreatywnych tuba tekturowa to doskonała baza do stworzenia oryginalnego, niepowtarzalnego opakowania prezentu dla bliskiej osoby.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)