Zestaw identyfikatorów z kombi-klipem 54 x 90 mm w woreczku, 20 szt., Identyfikatory, Prezentacja

Zestaw identyfikatorów z kombi-klipem 54 x 90 mm w woreczku, 20 szt.

Zestaw zawierający 20 identyfikatorów z kombiklipem oraz 3 arkusze z etykietami, które można opisać
Więcej informacji

0 Dostępność: 7 dni

71,96 PLN brutto 58,50 PLN netto

Cechy produktu

Marka Durable
produkt zestaw
typ identyfikatorów

Więcej informacji

  • Zestaw zawierający 20 identyfikatorów z kombiklipem oraz 3 arkusze z etykietami, które można opisać przy pomocy bezpłatnego programu DURAPRINT®, dostępnego na stronie www.duraprint.pl.
  • Wymiary wewnętrzne: 54 x 90 mm (H x B)

Parametry techniczne

Podstawowe parametry produktu
Numer produktu w systemie286431
Numer dostawcy5901819006045-8699
Kod kreskowy4005546807508
Numer referencyjny produktu20-00711
Nazwa produktuZestaw identyfikatorów z kombi-klipem 54 x 90 mm w woreczku, 20 szt.
Opis produktu
  • Zestaw zawierający 20 identyfikatorów z kombiklipem oraz 3 arkusze z etykietami, które można opisać przy pomocy bezpłatnego programu DURAPRINT®, dostępnego na stronie www.duraprint.pl.
  • Wymiary wewnętrzne: 54 x 90 mm (H x B)
KategoriaIdentyfikatory
Marka Durable
Cecha
typ identyfikatorów
produkt zestaw

Załączniki

Duże zdjęcia

Zapytaj o produkt

captcha_num_1+captcha_num_2=

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)