All categories

Filtry

wymiary (mm)
  • Zaznaczono
ilość etykiet na arkuszu
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 3

Galanteria papiernicza

Galanteria papiernicza – praktyczne akcesoria pomocne w biurze

Galanteria papiernicza obejmuje bardzo szeroki wybór akcesoriów o zróżnicowanym zastosowaniu. Znajdziesz wśród niej zarówno praktyczne gadżety, jak i artykuły ozdobne. W Eko Biuro stawiamy na te pierwsze. Stale śledzimy branżowe nowości i wybieramy dla Ciebie najbardziej użyteczne rozwiązania, które doskonale wspomagają codzienną pracę biurową.

Galanteria papiernicza dla biur małych i dużych

Nie ma znaczenia, czy Twoje biuro jest małe, czy duże – praktyczna galanteria papiernicza przyda się w niemal każdej firmie. Wiemy, że w codziennej pracy bardzo ważny jest czas. Mając to na uwadze, stworzyliśmy linię akcesoriów, które pomogą Ci go zaoszczędzić.

Akcesoria nie tylko praktyczne, ale i ekologiczne

Praktyczne akcesoria biurowe to prawdziwy skarb. W naszej ofercie poszliśmy jednak o krok dalej. Do asortymentu włączyliśmy artykuły, które są nie tylko przydatne, ale i przyjazne środowisku. Proponujemy Ci między innymi ekologiczne etykiety samoprzylepne, które doskonale nadają się do drukarek i kserokopiarek. Produkty dostępne są w zróżnicowanych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do potrzeb swojego biura.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)