All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Nowy produkt w ofercie
 • Zaznaczono
Marka
 • Więcej Zaznaczono
kolor
 • Więcej Zaznaczono
produkt
 • Zaznaczono
typ
 • Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
materiał
 • Zaznaczono
rozmiar
 • Więcej Zaznaczono
ilość kartek
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
zamiennik
 • Więcej Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 88

Zszywki

Zszywki – drobiazg, który jest niezbędny w każdym biurze

Zszywki to nieodłączny towarzysz profesjonalnych zszywaczy. Przeznaczone są do prac biurowych i codziennych, domowych zastosowań. Spotkasz je w biurach, urzędach, sklepach oraz wszędzie tam, gdzie pracuje się z dokumentami. Doskonale sprawdzają się także w szkołach, gdzie korzystają z nich zarówno uczniowie, jak i nauczyciele.

Dlaczego zszywki powinny znaleźć się w każdym biurze?

Zszywki wydają się niepozorne, ale mają ogromne znaczenie w pracach biurowych. Pozwalają na trwałe i profesjonalne łączenie arkuszy papieru. Dzięki nim w łatwy sposób uporządkujesz dokumentację w biurze, w domu, czy w sekretariacie. Szybko i estetycznie zszyjesz kartki, segregując je w tematyczne komplety. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie zgubisz żadnego elementu i każdy jest na swoim miejscu. Co więcej, wykorzystasz je także do spinania przedmiotów codziennego użytku. Zamkniesz za ich pomocą woreczki z przyprawami lub opakowania, których zawartość chcesz bezpiecznie przechować.

Wybierz najlepsze zszywki do swojego biura

Nasze zszywki zostały wykonane z mocnych materiałów o wysokiej jakości. Dzięki temu masz gwarancję, że się nie złamią podczas łączenia kartek i nie uszkodzą papieru. Co więcej, zostały dobrze naostrzone oraz dopasowane kształtem i wielkością tak, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty. Dzięki dodatkowej powłoce są odporne na korozję, więc bezpiecznie przechowasz dokumenty, bez obawy, że ulegną zniszczeniu z czasem. Zadbaliśmy o to, żebyś znalazł u nas wszystkie popularne rozmiary, w tym uniwersalny 24/6.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)