All categories

Filtry

Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
produkt
  • Zaznaczono
typ
  • Więcej Zaznaczono
materiał
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Zaznaczono
mieści wizytówek
  • Więcej Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 13

Wizytowniki

Wizytowniki – niezbędne do przechowywania kontaktów

Żadna firma nie może się obejść bez profesjonalnego wizytownika. Ten funkcjonalny przedmiot pozwala na przechowywanie kontaktów i szybkie odnalezienie poszukiwanych informacji. Doskonale sprawdza się w biurach, ale znajduje także swoje zastosowanie w domach prywatnych.

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych wizytowników?

Wizytownik pozwoli Ci uporządkować wizytówki, które dostajesz od swoich klientów i dostawców. Dzięki temu nie zapodziejesz cennych kontaktów biznesowych. Ponadto łatwo posegregujesz dane według klucza, więc w razie potrzeby szybko odnajdziesz poszukiwane informacje. Jeśli większość czasu spędzasz w biurze, wybierz pojemny, obrotowy stojak, który ułatwi Ci pracę. Równie dobrym rozwiązaniem są wizytowniki w formie eleganckich albumów, w których łatwo uporządkujesz najważniejsze kontakty.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich kontaktów!

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wyglądzie Twojego biura i wygodzie na co dzień, skorzystaj z wizytownika. Będziesz mieć dostęp do najważniejszych kontaktów, także w przypadku awarii komputera lub telefonu. W naszym asortymencie umieściliśmy eleganckie, obrotowe wizytowniki na biurko i poręczne albumy, które zmieścisz w szufladzie. Pozwolą Ci zachować porządek na blacie, a jednocześnie mieć wszystkie kontakty w zasięgu ręki. Nie zapomnieliśmy także o Twoich wizytówkach. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytowniki, w których przechowasz swoje karty i w elegancki sposób zaprezentujesz je swoim klientom.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)