All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
materiał
 • Zaznaczono
rozmiar
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
zamiennik
 • Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 21

Spinacze

Spinacze biurowe – niezbędne na każdym biurku

Spinacze biurowe są podstawowym elementem wyposażenia każdego biura. Służą do porządkowania dokumentów, broszur i ulotek. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pracownicy zajmują się dużą ilością papierów. Znajdują swoje zastosowanie także w domu. Dzięki nim posegregujesz ważne dokumenty lub urzędową korespondencję. Przydadzą się także w szufladzie ucznia, pomagając mu utrzymać ład w notatkach.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w spinacze biurowe?

Spinacze biurowe to praktyczny i ekonomiczny drobiazg, który pozwoli Ci na uporządkowanie aktów i notatek. Za ich pomocą połączysz dokumenty w całość, niezależnie od tego, z ilu kartek się składają. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że żadna strona się nie zgubi. Co więcej, w razie potrzeby łatwo rozepniesz komplet kartek, nie uszkadzając stron. Spinacze biurowe ułatwią Ci także życie w wielu zaskakujących sytuacjach. Zepniesz nimi opakowanie z przyprawami, naprawisz uszkodzony zamek w torbie lub bluzie, a także wykorzystasz jako zakładkę do książki.

Wygodny i estetyczny sposób na porządkowanie dokumentów

Praca w biurze bywa monotonna, więc warto zadbać o to, żeby akcesoria poprawiały nastrój pracownikom. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór spinaczy w różnych kolorach. Nie tylko ułatwią Ci porządkowanie dokumentów, ale także nadadzą im estetycznego wyglądu. Wielobarwne modele przypadną do gustu również dzieciom, które w łatwy sposób posegregują swoje prace rysunkowe i szkolne notatki. Srebrne, klasyczne spinacze doskonale sprawdzą się w urzędach, podkreślając powagę spiętych dokumentów. Zadbaliśmy także o duży wybór rozmiarów, tak abyś z łatwością dopasował wielkość spinaczy biurowych do swoich potrzeb.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)