All categories

Filtry

Klasa
  • Zaznaczono
Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Więcej Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
rozmiar
  • Więcej Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
  • Więcej Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 62

Gumki recepturki

Gumki recepturki – niezastąpione w biurze i w domu

Wiele niepozornych przedmiotów codziennego użytku w kryzysowych sytuacjach okazuje się niezastąpionymi. Należą do nich niewątpliwie gumki recepturki. Te niewielkie akcesoria biurowe wykorzystywane są w wielu dziedzinach życia. To niezbędny element wyposażenia każdego biura. Ułatwiają archiwizację dokumentów, spinanie projektów w rulony, segregowanie ulotek i zabezpieczanie paczek. Znajdują swoje zastosowanie także w ogrodnictwie, modelarstwie, a nawet przemyśle. Spotkasz je w sklepach, magazynach, urzędach pocztowych, aptekach i hurtowniach.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w gumki recepturki?

Gumki recepturki są niezastąpione w momencie, w którym chcesz szybko zamocować jakiś przedmiot. Dlatego doskonale sprawdzają się także w domu. Wykorzystasz je do organizacji lub skracania kabli, czy do zabezpieczenia torebki z herbatą, żeby nie wpadła do kubka podczas zalewania go wrzątkiem. Uporządkujesz dzięki nim dokumenty, a także oznaczysz słoiki z przetworami. Gumki recepturki są wygodne, bezpieczne i bardzo ekonomiczne, więc pomimo niepozornego wyglądu stały się niezastąpione w codziennym życiu.

Zadbaj o swoją wygodę w domu i biurze!

Nasze gumki recepturki mają dużą zawartość kauczuku, więc charakteryzują się wysoką elastycznością i wytrzymałością na rozciąganie. Ponadto są trwałe, niewrażliwe na uderzenia i środki chemiczne, a także szybko się regenerują po odkształceniu. W naszym asortymencie umieściliśmy gumki recepturki w różnych rozmiarach, tak abyś z łatwością dopasował ich wielkość do swoich potrzeb. Wybierz swój ulubiony kolor i zaopatrz swoje biuro oraz dom w ten niezwykle przydatny drobiazg!

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)