All categories

Filtry

Nowy produkt w ofercie
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
format
 • Zaznaczono
gramatura (g/m2)
 • Zaznaczono
ilość kartek
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
CPV
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 40

Zeszyty

Zeszyty, które przydają się nie tylko do szkoły

Choć przyjęło się, że zeszyty stanowią obowiązkowe wyposażenie ucznia, korzysta się z nich nie tylko w szkole. Oczywiście takie jest ich główne zastosowanie, bo trudno wyobrazić sobie tornister czy plecak bez nich. Potrzebne są każdemu, żeby mieć gdzie zapisywać notatki z lekcji i rozwiązywać zadania domowe. Zeszyty wykorzystuje się przez cały rok szkolny i to od pierwszej klasy. Choć niektórzy próbują zastąpić je luźnymi kartkami, które wpina się w segregator, uporządkowane i spięte notesy o różnej grubości są zdecydowanie lepsze i praktyczniejsze.

Wykorzystaj zeszyty w swojej pracy

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy prowadzisz pamiętnik, z pewnością przyda Ci się wygodny notatnik. To w nim możesz zapisywać, kto dzwoni, przygotowywać listy zadań i planować większe przedsięwzięcia. Zeszyty to także doskonali powiernicy, w których zmieszczą się wszelkie Twoje troski i pragnienia. Prowadzenie dzienników będzie o wiele prostsze, gdy będziesz mieć w zanadrzu pokaźną kolekcję zeszytów.

Notesy, które przyciągają wzrok

Zeszyty to nie tylko praktyczne notesy. Aby chętnie z nich korzystać, potrzebujesz takich, które będą Ci się podobać. W tej kategorii przygotowaliśmy więc wygodne modele m.in. na kołowrotku, z okładkami w wielu popularnych kolorach. Doskonały papier, jaki znajduje się wewnątrz, to gwarancja, że Twoje zapiski przetrwają długi czas. A mocne okładki będą czuwać nad bezpieczeństwem, gdy przenosisz zeszyty w swojej torbie. Przygotuj się do robienia notatek i sięgnij po nasz asortyment.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)