All categories

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 3

Podkładki na biurko

Biurko to podstawowe miejsce pracy administracyjnej i centrum każdego gabinetu. Każdego dnia spędzamy przy nim długie godziny. Jeśli chcemy, żeby dłużej pozostało ono w nienagannym stanie zastosujmy matę chronną. Solidny podkład będzie chronił nasz stół przed zarysowaniem, czy plamami z artamentu i kawy. W zaciszu domowym dobrze sprawdzi się wyjątkowo mocna, antypoślizgowa mata na biurko, dostępna w różnych kolorach. Do biur często wybierany jest podkład transparentny, gdyż wtapia się w każde wnętrze. Jeśli zależy ci na dodatkowej funkcjonalności wybierz podkładkę ze zintegrowanym kalendarzem, dzięki której sprawniej zaplanujesz spotkania i dokonasz bieżących notatek.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)