All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Nowy produkt w ofercie
 • Zaznaczono
Marka
 • Więcej Zaznaczono
kolor
 • Więcej Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Więcej Zaznaczono
pojemność (ml)
 • Więcej Zaznaczono
rozmiar
 • Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
CPV
 • Więcej Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
zamiennik
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 145

Plastyka

Plastyka – akcesoria, którymi zmalujesz wszystko, co chcesz

Pierwszym skojarzeniem ze słowem plastyka jest oczywiście przedmiot szkolny o takiej właśnie nazwie. Nic więc dziwnego, że patrząc na kolorowe kredki, farby i flamastry myślisz o dzieciach i przygotowywaniu dla nich wyprawki. Te akcesoria z pewnością będą dla nich właściwe i niezbędne, dlatego zaopatrz się już teraz w wysokiej jakości pisadła. Jednak nie ograniczaj się, bo te wszystkie kolorowe akcesoria przydadzą Ci się także w innych sytuacjach.

Czytelne notatki, kolorowe mapy myśli i decoupage

Możliwości na wykorzystanie akcesoriów plastycznych jest naprawdę sporo. Plastyka to nie tylko szkolna lekcja, lecz też umiejętność zdobienia papieru na co dzień. Każdy, kto prowadzi różnego typu zapiski, na pewno doceni możliwość zakreślenia, podkreślenia i pokolorowania fragmentów. Kredkami zrobisz to czytelnie i dokładnie tak jak chcesz. A może lubisz tworzyć samodzielnie dekoracje? Na pewno przydadzą Ci się więc farby, którymi udekorujesz sklejkę czy teksturę. Zobacz, jakie to proste.

Kolorowe kredki dla każdego, kto lubi prace plastyczne

Nasza kategoria plastyka wypełniona jest kolorowymi akcesoriami, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowe dzieła. Przygotowaliśmy m.in. kredki świecowe, ołówkowe, pastele, żelowe i akwarele. Dostępne są one w praktycznych metalowych opakowaniach, jak i w klasycznych tekturowych. Mamy także farby, pędzle i akcesoria, takie jak temperówki czy pudełka na wodę. Zobacz, co przyda się Tobie i Twoim dzieciom, a na pewno stworzycie fantastyczne dzieła.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)