All categories

Filtry

Nowy produkt w ofercie
  • Zaznaczono
Marka
  • Zaznaczono
produkt
  • Zaznaczono
typ
  • Więcej Zaznaczono
pojemność (ml)
  • Zaznaczono
szerokość (mm)
  • Zaznaczono
wysokość (mm)
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 18

Soki

Soki – smaczne i zdrowe napoje na każdy dzień

Praca w biurze to przede wszystkim wykonywanie obowiązków służbowych. Jednak w międzyczasie potrzebne są przerwy, a te najlepiej spędzić przy czymś do picia i przekąsce. Soki sprawdzą się więc w każdym miejscu, w którym przebywają ludzie. Zaopatrując pracowniczą lodówkę takimi napojami, z pewnością poprawisz nastrój panujący wśród swoich współpracowników. Soki to obok kawy i herbaty konieczne minimum, dlatego już dziś wybierz coś z naszej oferty.

Dla gości i klientów

Często w firmie przyjmujesz kontrahentów? A może organizujesz szkolenia dla swoich pracowników, jak i dla innych osób? Niezależnie od tego, jakie są przyczyny tych odwiedzin, potrzebujesz asortymentu, którym możesz ich poczęstować. Soki pozwolą ugasić pragnienie i na pewno znajdą wielu zwolenników. Nie samą wodą człowiek żyje ani kawą i herbatą. Dlatego właśnie postaw na zdrowe i smaczne zamienniki, które sprawdzą się nie tylko latem.

Soki owocowe i koncentraty

Nie zawsze możesz podać do herbaty świeżą cytrynę, a jej koncentrat o wiele łatwiej przechowywać. Dlatego w naszym asortymencie umieściliśmy właśnie ten produkt. Poza tym przygotowaliśmy smakowite soki od znanych producentów, które są gwarancją orzeźwienia i smaku. W tej kategorii znajdziesz większe opakowania, jak i pojedyncze napoje w szklanych butelkach. To wygodne rozwiązanie na różnego typu konferencje i spotkania biznesowe. Przekonaj się, jak soki dobrze gaszą pragnienie Twoich gości!

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)