All categories

Filtry

Nowy produkt w ofercie
 • Zaznaczono
Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Więcej Zaznaczono
szerokość (mm)
 • Zaznaczono
wysokość (mm)
 • Zaznaczono
Waga (g)
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 132

Herbaty

Herbaty, które ukoją nerwy i pozwolą przetrwać dzień

Smaczne i orzeźwiające, ale też cudownie rozgrzewające – takie mogą być herbaty. Dostępne w tej kategorii produkty zebraliśmy z przekonaniem, że nie ma nic lepszego w trakcie dnia, niż przerwa na filiżankę herbaty. Ten znakomity napój ma ogromną moc, z której warto czerpać. Dlatego wyposaż swoje biuro w różnorodne mieszanki, aby każdy miał możliwość napić się czegoś dobrego. Twoi goście także docenią wybór, jaki im dasz. Herbaty łagodzą obyczaje, warto więc stworzyć w pracy przyjazną atmosferę.

Rozwiąż konflikt przy filiżance herbaty

Każdy problem da się rozwiązać, trzeba do niego jednak podejść z dystansem. Przerwa na łyk herbaty jest tym, co bardzo często posuwa projekty na przód. Dlatego i w Twojej firmie nie może zabraknąć tych smakowitych napojów, po które warto sięgać także w sprzyjających momentach. Niezależnie od tego, co dzieje się aktualnie w biurze, gorący napar pozwoli zregenerować się i przetrwać do końca dnia. Przekonaj się, jak wiele da się załatwić, gdy w powietrzu roznosi się mocny aromat.

Różnorodne herbaty dla każdego

W tej kategorii zebraliśmy smakowite herbaty o różnych aromatach. Znajdzie się coś dla miłośników klasyki, jak i dla tych, którzy wolą owocowe smaki. Dostępne są one w torebkach, które łatwo zaparzyć, lecz także sypane, cieszące się większym uznaniem smakoszy. Zobacz, które z nich przypadną do gustu Tobie i Twoim pracownikom. Zadbaj, by dobrej herbaty nigdy nie zabrakło!

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)