All categories

Filtry

Marka
  • Więcej Zaznaczono
typ
  • Więcej Zaznaczono
Waga (g)
  • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 26

Ciastka

Ciastka – smaczne przekąski dla Twoich gości

Niezależnie od tego, czy pracujesz w dużym biurze, czy tym małym, raz na jakiś czas odwiedzają Cię goście. Trzeba przecież przyjmować klientów, zapraszać współpracowników na rozmowy i organizować rekrutację. W takich momentach przydaje się drobny poczęstunek, aby kawa i herbata smakowały jeszcze lepiej. Warto mieć więc pod ręką ciastka, które w chwili potrzeby szybko wyjmiesz z pudełka i podasz. Najlepiej, aby były one różnorodne, dlatego w tej kategorii zebraliśmy najpopularniejsze słodycze.

Słodkie ciastka do kawy to niezbędnik w każdym biurze

Nie ma się co oszukiwać, Ty sam też masz czasem ochotę na coś słodkiego. Wtedy właśnie docenia się zapasy, które przygotowuje się na czarną godzinę. Gdy masz pod ręką smaczne ciastka, łatwiej przetrwać mniej przyjemny dzień w biurze. A spadek formy zdarza się każdemu. Dlatego bądź na niego przygotowany, zaopatrz się w przekąski, które cierpliwie poczekają na Twoją zachciankę. A jeśli ktoś wpadnie z wizytą, to nie musisz się martwić, czym go poczęstować. Ciastka mają długi termin przydatności do spożycia.

Zobacz, które ciastka zjadłbyś najchętniej

W tej kategorii zebraliśmy bardzo różnorodne ciastka, które umilą Ci pracę. Słodka przekąska jest wskazana, zwłaszcza gdy pijesz w biurze smakowitą kawę. Wybierz te oblane czekoladą, herbatniki lub wafelki, a na pewno poczujesz się lepiej, już po pierwszym kęsie. Zobacz marki, jakie zebraliśmy, dla Twojego komfortu i lepszego samopoczucia!

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)