All categories

Filtry

Nowy produkt w ofercie
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Więcej Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
szerokość (mm)
 • Więcej Zaznaczono
wymiary (mm)
 • Więcej Zaznaczono
wysokość (mm)
 • Zaznaczono
Waga (g)
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Znalezionych produktów: 27

Woreczki i torby foliowe

Woreczki i torby foliowe na odpadki i inne drobiazgi

Choć odchodzi się już od wykorzystywania jednorazowych opakowań, wciąż w wielu miejscach są one niezbędne. Dlatego mimo starań ekologów i zaangażowanych w ochronę środowiska ruchów, woreczki i torby foliowe są wciąż dostępne. Wszędzie tam, gdzie ma się do czynienia z żywnością i liczy się sterylność, będą one wykorzystywane maksymalnie długo. Jeśli więc potrzebujesz tego rodzaju akcesoriów, u nas z łatwością się w nie zaopatrzysz.

Foliowe opakowania dla każdego, kto ich potrzebuje

Niezależnie od tego, czy prowadzisz punkt gastronomiczny, czy sprzedajesz produkty kosmetyczne, odpowiednie zapakowanie towaru jest Twoim obowiązkiem. Wciąż woreczki i torby foliowe stanowią najwygodniejszy i najtańszy sposób na to. Póki co, możesz korzystać z wygodnych rozwiązań, szczególnie gdy są Ci one niezbędne. Wiele osób daje takich przedmiotom drugie życie, dlatego nie martw się na zapas.

Wybierz takie opakowania, jakie są Ci niezbędne

Pakowanie rzeczy w woreczki strunowe czy jednorazowe foliówki to często obowiązek i konieczność. Dlatego w tej kategorii zebraliśmy różnego rodzaju woreczki i torby foliowe. Możesz wybierać w wielu kolorach i rozmiarach, by jak najlepiej dopasować je do swoich potrzeb. Jednak, jeśli mimo wszystko chcesz być bardziej proekologiczny, oferujemy także reklamówki bio. To wszystko dla Twojej wygody i komfortu osób, które u Ciebie kupują.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)