All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Zaznaczono
rodzaj
 • Więcej Zaznaczono
pojemność (ml)
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
zapach
 • Więcej Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Znalezionych produktów: 38

Odświeżacze i dozowniki

Odświeżacze i dozowniki – neutralizatory uporczywych zapachów

Przeszkadza Ci zaduch panujący w pomieszczeniu? A może chcesz zadbać o czystość toalety poprzez likwidację nieprzyjemnych zapachów? Z pomocą przychodzą zatem odświeżacze i dozowniki, które są najlepszym sposobem na utrzymanie świeżości powietrza. Sprawdzą się zawsze, gdy samo otwarcie okna jest niewystarczające.

Odświeżacze i dozowniki gwarancją świeżego powietrza i przyjemnej atmosfery

Odświeżacze i dozowniki nie tylko zapewniają świeżość powietrza. Ze względu na delikatny aromat wytwarzają w pomieszczeniu niezwykle miłą atmosferę, która wpływa bezpośrednio na samopoczucie. Z kolei wysoka jakość substancji zapachowych sprawia, że zapachy przez długi czas unoszą się w eterze. Jednocześnie potrafią zneutralizować nawet najmniej przyjemny odór – papierosowy lub zwierzęcy. W tym celu możesz skorzystać z odświeżaczy żelowych, płynnych, wkładów do automatycznych dozowników lub w postaci sprayu. Wybierz te, które są dla Ciebie najwygodniejsze.

Odświeżacze i dozowniki – poznaj wszystkie warianty zapachowe!

Odświeżacze i dozowniki zgromadzone w tym miejscu dają mnóstwo możliwości wyboru również pod względem zapachów, które swobodnie można dostosować do własnych upodobań, czy też charakteru poszczególnych miejsc. W łazienkach doskonale sprawdzą się odprężające kwiatowe aromaty w postaci lawendy lub drzewa sandałowego z jaśminem. Z kolei dla odświeżenia przestrzeni biurowej postaw na orzeźwiające warianty np. cytrynowe.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)