All categories

Filtry

Nowy produkt w ofercie
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Więcej Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
szerokość (mm)
 • Więcej Zaznaczono
wysokość (mm)
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Zaznaczono
CPV
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Znalezionych produktów: 21

Naczynia jednorazowe i serwetki

Naczynia jednorazowe i serwetki, czyli dodatki na różnorodne okazje

Naczynia jednorazowe i serwetki to doskonały sposób na przygotowanie błyskawicznej zastawy stołowej. Wykorzystasz je, chociażby podczas pracowniczego szkolenia, aby zaserwować wszystkim uczestnikom słodki poczęstunek. A może szykujesz się do okolicznościowej imprezy? W obu przypadkach, a także wielu innych, zestawy kubków czy też sztućców okażą się niezwykle użyteczne.

Różnorodne warianty naczyń jednorazowych i serwetek

Naczynia jednorazowe i serwetki, które przygotowaliśmy w tym miejscu, dostępne są w rozmaitych wariantach pod względem pojemności czy też wielkości. Co więcej, zostały wykonane z różnorodnych materiałów. W przypadku podawania gorących potraw i napojów sięgnij po produkty plastikowe. Natomiast jeśli zależy Ci na bardziej ekologicznej opcji, proponujemy naczynia papierowe. Dajemy tym samym dużą swobodę wyboru, dzięki czemu każdy wybierze odpowiednie dla siebie artykuły.

Poznaj naczynia jednorazowe i serwetki przyjazne naturze!

To oczywiście nie wszystko. W celu pełnego zadbania o środowisko zalecamy użycie naczyń jednorazowych i serwetek wykonanych z naturalnych składników. Mowa m.in. o kubkach do napojów z mączki kukurydzianej. A może talerze deserowe z pulpy trzciny cukrowej? Te również znajdziesz w naszym asortymencie. Są w pełni bezpieczne w kontakcie z żywnością i nie zmienią jej smaku ani zapachu. Zalet takiego rozwiązania jest oczywiście więcej. Przekonaj się o nich sam, wybierając ekologiczne warianty.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)