All categories

  • Artykuły higieniczne i dozowniki
  • Kremy (9)

Filtry

Nowy produkt w ofercie
  • Zaznaczono
produkt
  • Zaznaczono
pojemność (ml)
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Więcej Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 9

Kremy

Kremy – zadbaj o kondycję skóry dłoni

Długotrwała praca przy komputerze przyczynia się do naruszenia powłoki ochronnej dłoni? Warto wobec tego zadbać o codzienną pielęgnację skóry dzięki kremom. Niezależnie czy wykonujesz obowiązki zawodowe w biurze, czy też w domowym zaciszu, produkty kosmetyczne zawsze warto mieć w pogotowiu. Również, gdy dłonie stale są narażone na niesprzyjające działanie płynu do mycia naczyń oraz środków do czyszczenia powierzchni.

Kremy do rąk i prozdrowotne korzyści dla skóry

W jaki sposób kremy korzystnie wpływają na kondycję Twojej skóry? Ich lekka konsystencja w błyskawicznym tempie wchłania się i zmiękcza naskórek. Tym samym likwiduje suchość i szorstkość. Dzięki temu staje się ona elastyczna, miękka i niezwykle gładka. Oczywiście, aby uzyskać zamierzony efekt, należy pamiętać o regularnym stosowaniu.

Kremy z aloesem, a może kompleksem witamin? Sprawdź wszystkie propozycje!

W naszym asortymencie przygotowaliśmy kremy z olejami naturalnymi oraz gliceryną, które działają nawilżająco, łagodząco, odżywczo i regenerująco. Za ich pomocą ochronisz skórę przed szkodliwym wpływem m.in. detergentów, suchego powietrza, a także obniżonej temperatury. Protekcyjne walory produktów kosmetycznych zależą oczywiście od składu. Mogą zawierać wyciąg z bawełny, kompleks najważniejszych witamin czy też aloes. Chcesz poznać ich pełne właściwości? Zapoznaj się zatem z wszystkimi propozycjami i wybierz najlepsze rozwiązanie do codziennej pielęgnacji Twojej skóry.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)