All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Więcej Zaznaczono
kolor
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
dł. linii (m)
 • Zaznaczono
grubość linii (mm)
 • Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
zamiennik
 • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 76

Textmarkery

Textmarkery – użyteczne przybory ułatwiające pracę biurową

W jaki sposób możesz poprawić komfort wykonywania codziennych biurowych obowiązków? Sięgając m.in. po textmarkery. Dzięki nim wyraziście podkreślisz najważniejsze informacje, co znacząco pomoże, gdy przytłoczy Cię stos różnorodnych dokumentów. Zakreślacze sprawdzają się także w wielu innych sytuacjach. Dlatego obok długopisów są jednymi z najważniejszych przedmiotów w biurze.

Poznaj wszystkie rozwiązania, z jakich korzystają textmarkery!

Textmarkery wykorzystują kilka bardzo ciekawych rozwiązań. Mowa m.in. o modułowym systemie, który umożliwia swobodne łączenie dwóch piszących końcówek. Możesz zatem dobrowolnie je przekładać, a także dobierać kolory oraz ich grubość wedle własnych potrzeb. Co więcej, zawierają nietoksyczny tusz, wobec czego są w pełni bezpieczne dla środowiska. Cechuje je również duża odporność na wysychanie.

Pastelowe i fluorescencyjne textmarkery do znaczenia na każdym papierze

Textmarkery znajdujące się w naszym asortymencie dostępne są w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej oraz w dwóch wariantach – fluorescencyjnym oraz pastelowym. Pierwsze z nich odznaczają się trwałością i nie rozmazują się. Można je wykorzystać do znaczenia na każdym rodzaju papieru. Podobnie z resztą jak te drugie, których koloryt przede wszystkim nie razi w oczy. Decydując się na zakreślacze, warto skorzystać z zestawów o różnorodnym mixie kolorów. Natomiast jeśli zależy Ci na pojedynczych sztukach, sięgnij właśnie po nie.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)