All categories

Filtry

Nowy produkt w ofercie
 • Zaznaczono
Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Więcej Zaznaczono
kolor
 • Zaznaczono
produkt
 • Zaznaczono
typ
 • Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
materiał
 • Zaznaczono
rozmiar
 • Zaznaczono
wymiary (mm)
 • Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 53

Temperówki

Temperówki – niezbędne w każdym biurze

Temperówki są niezbędnymi przedmiotami w każdym biurze. Te niezwykle praktyczne akcesoria w żaden sposób nie zajmują przestrzeni, natomiast stają się nieocenionym pomocnikiem, gdy występuje potrzeba wielokrotnego oraz częstego temperowania np. ołówków.

Aluminiowe i plastikowe temperówki najpopularniejszymi modelami

Temperówki występują w różnorodnych wariantach. Jednymi z najpopularniejszych są ręczne modele wykonane z aluminium. Posiadają funkcjonalny korpus zawierający otwór prowadzący wraz z pojedynczym lub podwójnym ostrzem temperującym. Mają również specjalne wgłębienia na palce dla łatwiejszego utrzymywania. Inną ciekawą propozycją są modele plastikowe z pojemnikami na ścinki, które pomagają zachować czystość. Co więcej, niektóre z nich wyposażone są również w gumki do ścierania.

A może temperówki elektryczne? Poznaj wszystkie dostępne warianty!

Jeśli poszukujesz czegoś specjalnego, warto również zwrócić uwagę na temperówki elektryczne, które umożliwiają bezpieczne, wygodne i praktyczne ostrzenie ołówków. Stanowią świetną alternatywę dla klasycznych odpowiedników. Wszystkie z nich znajdziesz oczywiście w naszym asortymencie. Dostępne są w różnorodnej kolorystyce, a także kształtach. Niezależnie po które sięgniesz, staną się niezastąpionymi przedmiotami w każdym biurze oraz domu.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)