All categories

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
Ekologiczność
  • Więcej Zaznaczono
produkt
  • Więcej Zaznaczono
typ
  • Więcej Zaznaczono
grubość linii (mm)
  • Więcej Zaznaczono
CPV
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Znalezionych produktów: 262

Markery specjalistyczne

Markery specjalistyczne do pisania kreatywnego i na większych arkuszach

Pisanie odręczne wciąż jest ważnym elementem pracy każdego człowieka. Mimo powszechnego dostępu do komputerów nadal sporą ilość dokumentów tworzy się tradycyjnie. A do tego niezbędne są artykuły piśmiennicze najlepszej jakości. Markery specjalistyczne przydają się szczególnie tam, gdzie istotne jest wyróżnianie fragmentów treści. Pozwalają bowiem wygodnie oznaczyć jakiś kawałek tekstu. Jednak to także markery, którymi pisze się po większych arkuszach i mało oczywistych powierzchniach.

Kaligrafia i bullet journal w najpiękniejszym wydaniu

Jeśli uwielbiasz odręczne pisanie i chcesz uczyć się robić to jak najlepiej, potrzebujesz specjalistycznych markerów. Z ich pomocą możesz bowiem stworzyć ciekawe kompozycje na każdego typu papierze. Będą one przydatne do pisania, kolorowania i odznaczania kolejnych pozycji na Twoich listach zadań. Jednak te wyjątkowe markery będą też idealne do tworzenia zdobień na ceramice, szkle, drewnie i metalu. Z nimi stworzysz jedyne w swoim rodzaju prezenty dla najbliższych. Możliwości są ogromne, dlatego uruchom wyobraźnie i zobacz, dokąd Cię zaprowadzi.

Różnorodne markery specjalistyczne do pisania po wielu powierzchniach

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne markery specjalistyczne. To nie tylko wielobarwne pisaki, lecz także takie artykuły, jakie stosowane są np. w przemyśle lotniczym. Możesz nimi pisać po różnego typu powierzchniach i mieć pewność, że treść zachowa się przez jakiś czas. Bo trwałość ma znaczenie, a my wybieramy tylko to, co najlepsze. Dlatego nasza oferta to także markery do odświeżania fug, odporne na wilgoć. Z produktami, które sprzedajemy, oznaczysz szkło, metal i ceramikę. Sięgnij po metaliczne pisadła, dzięki którym uzyskasz niepowtarzalny efekt. Wybierz interesujące Cię kolory i zobacz, co możesz wykonać za pomocą tych mazaków.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)