All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Więcej Zaznaczono
kolor
 • Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
pojemność (ml)
 • Więcej Zaznaczono
rozmiar
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
zamiennik
 • Więcej Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 27

Korektory

Korektory umożliwiają szybką naprawę Twoich błędów

Pisanie ręczne jest o tyle trudne, że nie można usunąć popełnionego błędu. A przynajmniej nie jest to takie proste, jak w przypadku komputera. Na szczęście jednak istnieją korektory, dzięki którym możliwe jest poprawienie drobnych uchybień. Jeśli chcesz zamazać coś na kartce, wybierz właśnie to akcesorium. Dostępne w wielu formach, pozwalają pracować z dokumentami bez obaw o pomyłkę. I zapomnij o przepisywaniu wszystkiego od nowa. Błędy się zdarzają, warto więc wiedzieć, jak sobie z nimi poradzić.

Wygodny sposób na poprawę błędów

Korektory to wyjątkowe akcesoria, które przydadzą się każdemu. Korzysta się z nich bardzo łatwo i aż dziwne, że nie każdy stosuje białe zamazywacze. Tym bardziej że dostępne są one w wielu formach. Sam wybierz tę, która dla Ciebie jest najwygodniejsza. Możesz je bezpiecznie nosić ze sobą w torbie i mieć pod ręką w gabinecie. Szczególnie przydają się jednak w sekretariacie, gdzie powinny się znaleźć obowiązkowo. Nie musisz już kreślić całych słów i robić mało czytelnych dopisków. Z korektorami dokumenty będą schludne i profesjonalne.

Wybierz metodę nakładania korektora, która jest najwygodniejsza

Wolisz ten z pędzelkiem czy białą taśmą, zwaną myszką? A może ten w piórze? W naszym sklepie znajdziesz je wszystkie, bo dbamy, byś miał z czego wybierać. Korektory pozwalają ukryć wiele, dlatego nie zapomnij kupić ich do swojego biura i domu. Popełnianie błędów nie jest niczym złym, jednak wygodny sposób ich poprawy znacznie podnosi komfort pracy. Zobacz, jakie to proste.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)